SPORTOVNÍ POVRCHY

Základem kvalitního venkovního sportoviště je vhodně zvolený sportovní povrch. Snažíme se vždy najít pro Vás typ sportovního povrchu, který bude maximalně vyhovovat Vašim kriteriím a nárokům na venkovní hřiště a na kterém budete s radostí provozovat sportovní disciplíny - tenis, volejbal, nohejbal, basketbal, házenou a další multifukční využití.

Pro venkovní sportovní hřiště a sportovní centra nabízíme dodávku a montáž umělých sportovních trávníků od společnosti JUTAgrass. Umělé trávníky od společnosti JUTA jsou zárukou vysoké kvality, spojenou s nejmodernější technologií výroby. Tyto aspekty zaručují vysokou životnost sportovního povrchu na bázi umělé trávy a vysokou užitnou vlastnost. Svými vlastnostmi je takovýto povrch vhodný zejména pro tenis, volejbal a převážně multifunkční využití. Výhodou umělého trávníku je také využití i při méně přiznivém počasí.

Dalším možným a vysoce profesionálním venkovním sportovním povrchem jsou sportovní povrchy MONDO určeny pro venkovní použití. Jedná se především o sportovní povrch MONDO SPORTFLEX. Svými vlastnostmi a technologií výroby patří mezi špičku pro profesionální využití při venkovních i vnitřních sportovních disciplínách, a to převažně tenis, badminton, volejbal, basketbal a samozřejmě multifunkční využití. To vše při zachování vysoké životnosti a zachování vlastností ideálního sportovního povrchu.

V případě zájmu zajistíme pro naše zákazníky také dodávku tartanových povrchů, vhodný především pro atletické dráhy.